Shoujo First Love Monster ohlašuje premiéru na toto léto

Opět něco pro děvčata.

V magazínu ARIA bylo oznámeno převedení mangy First Love Monster, kterou píše Akira Hiyoshimaru, na televizní obrazovky. Autor publikuje mangu od března roku 2013 a 13. května Kodansha vydá již šestý svazek. Produkce se chopí Studio Deen (Rurouni Kenshin, Nurarihyon no Mago), jenž má pod režijní taktovkou Takayukiho Inagaki, který má na kontě podobné romantické tituly (Rosario to Vampire, Sky Wizard Academy).

Oficiální synopse: Když patnáctiletá Kaho Nikaidou opustí bezstarostný domov a začne život na koleji Tokijské střední školy, to poslední na co by pomyslela je, že ji téměř srazí náklaďák! Zachráněna v pravý čas pohledným cizincem se Kaho až po uši zamiluje a poté, co ho vypátrá, mu směle vyzná své city. Ukáže se, že její záhadný zachránce, Kanade, je syn jejího nového domácího! Pohledný objekt Kahoininých citů souhlasí, že s ní půjde ven, ale její nově nalezené štěstí má krátkého trvání, když zjistí, že její nový přítel je… v pátém ročníku?!

Samotná zápletka nezní nikterak originálně, i tak se ale z toho může vyklubat líbivá romance. Budete to slečny nedočkavě vyhlížet?

Datum:
29. 2. 2016, 19:07
Autor: