Komediální anime na letošní jaro prezentuje první upoutávku

Jedna z mála sérií, která přinese toto jaro žánr slice-of-life.

Studio J.C.Staff konečně představuje první trailer na svůj další titul, který přijde do televize už toto jaro. Jedná se o anime Flying Witch, jež má předlohu ve stejnojmenné manze. Mluvíme zde o komedii ze života s trochou nadpřirozena, jelikož naše hlavní hrdinka je čarodějnice.

Režii dostal na starost Katsushi Sakurabi (Shingetsutan Tsukihime, Yomigaeru Sora -Rescue Wings-) a scénář sepsal Deko Akao (Noragami, Akagami no Shirayukihime). Autor Chihiro Ishizuka začal psát mangu v roce 2012 a to pro Bessatsu Shounen Magazine (kde vychází také Útok titánů nebo Arslan Senki). Třetí a zatím poslední volume vyšlo v dubnu minulého roku a dalšího se dočkáme tentýž měsíc v roce 2016.

Trailer na Flying Witch ukazuje především hlavní aktérku, ale zběžně jsou zobrazeny i vedlejší postavy. Upoutávka má příjemný feeling a ladně plynulou animaci. Zasazení do přírodních kulis dýchá poněkud svěží atmosférou a celkově je detailnost prostředí krásně zpracovaná. Absence čarodějnictví je ovšem poněkud matoucí.

Postavy:
Makoto Kowata

Chinatsu Kuramoto, Makotina sestřenice

Kei Kuramoto, starší bratr Chinatsu

Oficiální synopse: Legrační příběh sleduje patnáctiletou čarodějnici Makoto Kowatu a další chlapce a děvčata z jejího každodenního života. Se svou černou kočkou Chito se dívka bezcílně přestěhovala z Yokohamy, aby mohla žít se svou druhou sestřenicí v Aomori v zelenajícím se severním Japonsku.

Datum:
22. 2. 2016, 17:33
Autor: