Filmový Death Note bude mládeži nepřístupný

Dočkáme se krve, nadávek a možná i sexuálních scén.

Okolo hollywoodského filmu, založeného na jedné z nejlepších mang vůbec, se dlouhou dobu nic nešustlo. Už to vypadalo, že se projekt opět uloží k ledu stejně jako jeho předchůdci jako jsou například Akira či Battle Angel Alita, ale nestalo se a na filmu se zřejmě stále pracuje. Před několika měsíci jsme se dozvěděli, že hlavní roli si zahraje Nat Wolff (Hvězdy nám nepřály, Papírová města) a za kamerou bude sedět Adam Wingard (You're Next, The Guest).

Nyní podle slov producenta Roye Leeho se zdá, že by film měl dostat přístupnost R, což v USA znamená: do 17 let s doprovodem dospělé osoby. U nás byste tedy dle doporučení distributora měli jít na film od patnácti let. Ovšem, zatím nejásejte. Tento pán totiž ještě doplnil, že film zatím nemá oficiálně povolené natáčení, je prý ale přesvědčen, že pre-produkce začne ještě tento rok. Že by si Američani dávali na scénáři opravdu záležet?

Myslím, že Zápisník smrti zde netřeba více představovat, jelikož tohoto velikána na poli anime a mangy musí každý znát. Film zaštiťuje společnost WarnerBros. (Šílený max, Temný rytíř) a datum premiéry je stále neznámé, ale můžeme očekávat, že tento ani příští rok se ještě nedočkáme. U nás můžete mangu Zápisníku smrti pořídit u nakladatelství Crew.

Datum:
25. 2. 2016, 18:43
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele ZidanZeleny

| 6. 3. 2016, 17:15 | Autor: ZidanZeleny

na toto som dosť zvedavý, dúfam že sa dočkáme ešte v tomto živote :D R-ko sice nezaručuje kvalitu ale mylím že k tomu námetu viac sedí