Manga ze života Paradise Residence se blíží ke konci

Jedna končí, další začíná…

Autor Kousuke Fujishima (Oh My Goddess!) v březnu ukončí svojí mangu ze života Paradise Residence, ovšem hned na jaře přijde se zbrusu novou. Manga byla poprvé vydávána v časopise Good! Afternoon v listopadu roku 2008. V květnu roku 2014 manga pokračovala v časopisu Monthly Afternoon. Kodansha, která Paradise Residence vlastní, v Japonsku hodlá vydat třetí svazek a to 23. března.

Paradise Residence se točí okolo uličnice Hatsune Takahashi a jejího života na ženské koleji. Hatsune má málo zájmů mimo spaní a jedení a pokoj sdílí s kamarádkou Suzukou Misawou. Příběh nám ukazuje, jaké mají slečny své osobní životy a jaké trable či radosti zažívají.

 

Manga inspirovala dvě novely, které vyšly v roce 2011 a 2014. Tento komediální seinen se dostane i do Severní Ameriky - taktéž v březnu,  avšak na pokladny zamíří teprve první svazek. Fujishima se také vrací k herní sérii Tales of a aktuálně pracuje jako designér hry Tales of Berseria, která tento rok v Japonsku vyjde na konzole PlayStation 3 a PlayStation 4.

Datum:
30. 1. 2016, 22:00
Autor: