Černý kůň zimní sezóny Erased bude mít hraný film

Podle mangy Boku dake ga Inai Machi neboli Erased letos odstartovalo nejen anime, ale i nový hraný film, který má v Japonsku vyjít už 19. dubna.

Film i anime, které už má venku dvě epizody, jsou vytvořeny podle stejnojmenné mangy, která začala roku 2012. Série od autora Sanbeho Keie obsahuje momentálně 34 kapitol a stále vychází. Jedná se o realistický psychologický thriller a seinen s prvky nadpřirozena.

 

Příběh vypráví o mangakovi jménem Satoru, kterému se v práci moc nedaří, ale má speciální schopnost - dokáže se při jakémkoliv nebezpečí vrátit o pět minut zpět v čase, čímž může například zabránit úmrtí, únosu, požáru, nebo jiné katastrofě. Když jednoho dne najde svou matku zavražděnou a je u ní přistižen policií, ocitá se náhle zpátky v minulosti na základní škole, aby celý případ vraždy jeho matky, a další podivné události, vyřešil.

Režie se ujal Yuchiro Hirakawa a bude se tak jednat o jeho sedmý film. Roli hlavního protagonisty si střihne Tatsuya Fujiwara, jehož můžou diváci znát například z hraného filmu Death Note, kde hrál Lighta Yagamiho.

15. ledna byl na oficiální stránce filmu zveřejněn první trailer a plakát.

Datum:
17. 1. 2016, 13:26
Autor: