Zápisník smrti od Netflixu dostane nášup

Někdy špatné recenze nestačí...

No nebudeme si sypat sůl do rány. Od americké verze Zápisníku smrti se čekalo mnohé, ale nakonec to Netflix tak trochu projel a většina fanoušků byla pěkně zklamána. Jenže jde o Netflix a jak to tak u streamovacích služeb bývá, rozhoduje tu jediné - sledovanost. A i když byl film kritizován na každém rohu, přehrálo si jej dostatek lidí, aby pokračování dostalo zelenou. Slovy Teda Sarantose (šéfa filmové divize z Netflixu) byl Death Note 2018 „slušným úspěchem“.

Scénář k pokračování má sepsat Greg Russo, který současně píše i scénář k novému Mortal Kombat a Resident Evilu. Na kontě příliš pecek nemá, tak doufejme, že si nastuduje látku a nedomotá tuhle frančízu víc, než první snímek. Ohledně režiséra a herců prozatím není jasno. Asi je zbytečné ptát se, zda se těšíte, nicméně... co nějaký nápad, jak připravovaný sequel zlepšit? Podělte se v komentářích.

Datum:
23. 8. 2018, 21:30
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 23. 8. 2018, 23:31 | Autor: Wise Smelly Legs

Jako... Že reboot?? :D :D

| 24. 8. 2018, 16:32 | Autor: dahakere

Jelikož to bude s největší pravděpodobností přímé pokračování, tak tomu už nic nepomůže. Nechápu tu logiku mít geniální a populární předlohu a absolutně se ji nedržet. Byl to fail u Warcraftu, je to fail u Walking Dead a je to fail i tady. Opravdu to nechápu, když ty věci mají takovej materiál o který se opřít a páni autoři ho hodí do koše a zachovají jenom jména a název. Jsem zděšenej co amíci udělaj s Kimi no Na wa....