Norihiko Yagi rozjede novou manga sérii

Autor Claymore si pro nás konečně něco přichystal.

Už jsou to tři roky, co Norihiko Yagi ukončil svoji seinenovou mangu o zabijačkách v nablýskaných brněních, třímající obrovské meče. Claymore bylo extrémně krvavé dílo a proto nás zaskočilo, když se tvůrce tento březen rozhodl pro one-shot Gekkou no Arcadia ve Weekly Shounen Jumpu. Nicméně od té doby jsme neslyšeli ani nedostali jedinou informaci, co dál chystá. Nyní konečně odhaluje malé detaily o své příští práci. Nebo tedy alespoň magazín, pro který bude psát.

Yagi se u shounenu zdrží, jelikož jeho další dílo se bude publikovat v týdeníku Shounen Sunday. Serializace se rozjede tuto zimu, přesnější datum se dozvíme později. Četli jste autorův one-shot a jste tedy rádi, že se ponoří do příběhů pro mladší publikum?

Datum:
11. 10. 2017, 19:02
Autor:

Komentáře

| 12. 10. 2017, 20:38 | Autor: Homunculus

Claymore bylo skvělé anime :)Radší bych něco stejně krvavého

| 14. 10. 2017, 01:08 | Autor: Exacto

Nepočítal bych s tím, že jeho další dílo se bude podobat Claymore. I když podrobnosti neznám. One-shot jsem ještě nečetl. Claymore manga byla skvělá. Anime nebylo nejhorší, ale tam kde se tvůrci odchýlili od mangy, to byla změna vždy k horšímu. Poslední díl anime byl úplný nesmysl. Komu se líbilo anime, tomu bych určitě doporučil, aby si přečetl mangu.