Novinky okolo Sword Art Online

Takže, nové anime? Ne, rovnou dvě!

Sword Art Online stále drží přední pozice v žebříčcích nejprodávanějších novel v Japonsku. Novinky o téhle sérii se plní internetem už několik let a stále ne přestat. A proto vám přinášíme další dobrou zprávu. V produkci je nový televizní anime projekt. Třetí série ponese název Sword Art Online: Alicization a logicky bude vycházet z dalších příběhů napsané Rekim Kawaharou. Alicization arc pokrývá svazky 9 až 18 a tudíž nevíme, jestli se tvůrci pokusí narvat vše do jedné série nebo se později dočkáme další řady.

To ovšem není všechno. Chystá se totiž ještě další televizní projekt z herního světa a to spin-off hlavní řady. Tentokrát se bude adaptovat dílo Keiichiho Sigsawy, Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online. Těšíte se na všechny další projekty z virtuálního světa?

Datum:
4. 10. 2017, 16:47
Autor:

Komentáře

| 4. 10. 2017, 23:16 | Autor: dahakere

Víc příběhů o psychicky narušených lidech, co si něco kompenzují ve hře a kde většinu času věci na obrazovce nedávají absolutní smysl ? No jasně, perte to sem. xD Aneb, když po 2 sériích a jednom filmu je stále nejlepší věcí série fanouškovská parodie na youtube. Sword art online abridged, jediné SAO které doporučuju. Nechápu proč jsem na to narazil až nedávno.

Obrázek uživatele Ādy

| 5. 10. 2017, 00:27 | Autor: Ādy

Prý ty novely jsou pak už dosti dobré a celý tento ark je údajně už hodně dobrý, takže na tu třetí sérii se i těším.

| 5. 10. 2017, 22:13 | Autor: Phanto

Není to žádný masterpiece přesto mám SAO rád :-)