Novinky okolo Sword Art Online

Takže, nové anime? Ne, rovnou dvě!

Sword Art Online stále drží přední pozice v žebříčcích nejprodávanějších novel v Japonsku. Novinky o téhle sérii se plní internetem už několik let a stále ne přestat. A proto vám přinášíme další dobrou zprávu. V produkci je nový televizní anime projekt. Třetí série ponese název Sword Art Online: Alicization a logicky bude vycházet z dalších příběhů napsané Rekim Kawaharou. Alicization arc pokrývá svazky 9 až 18 a tudíž nevíme, jestli se tvůrci pokusí narvat vše do jedné série nebo se později dočkáme další řady.

To ovšem není všechno. Chystá se totiž ještě další televizní projekt z herního světa a to spin-off hlavní řady. Tentokrát se bude adaptovat dílo Keiichiho Sigsawy, Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online. Těšíte se na všechny další projekty z virtuálního světa?

Datum:
4. 10. 2017, 16:47
Autor:

Komentáře

| 4. 10. 2017, 23:16 | Autor: dahakere

Víc příběhů o psychicky narušených lidech, co si něco kompenzují ve hře a kde většinu času věci na obrazovce nedávají absolutní smysl ? No jasně, perte to sem. xD Aneb, když po 2 sériích a jednom filmu je stále nejlepší věcí série fanouškovská parodie na youtube. Sword art online abridged, jediné SAO které doporučuju. Nechápu proč jsem na to narazil až nedávno.

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 5. 10. 2017, 00:27 | Autor: Wise Smelly Legs

Prý ty novely jsou pak už dosti dobré a celý tento ark je údajně už hodně dobrý, takže na tu třetí sérii se i těším.

| 5. 10. 2017, 22:13 | Autor: Phanto

Není to žádný masterpiece přesto mám SAO rád :-)