Hrdinská akademie odvysílá originální epizodu

Deku a spol budou poprvé fillerovat!

Druhá série Boku no Hero Academia je v plném proudu a chvála se ozývá ze všech stran. Studio Bones se ale rozhodlo nečekaně odchýlit od předlohy a napsat originální epizodu, která nemá předobraz v původní manze. Nemusíte se ale děsit, půjde pouze o jednu jedinou epizodu a také nelze mluvit o klasickém filleru. 12. srpna nás čeká díl, ve kterém se objeví hned tři nové postavy (navržené Horikoshim), které rozšíří svět hrdinů, neboť půjde o další profesory, u kterých si Yuueiští žáci odbývají praxi. To, co nám nebylo ukázáno v manze, tak dostane prostor v anime, což je jistě chválihodný přístup. 

Postava připomínajícího mrože se jmenuje Selky a jedná se o hrdinu, pod kterým se bude zaučovat Tsuyu. Modrovlasá dívenka Sirius je Selkyho pomocníkem a chobotničák Innsmouth bude Padouchem, se kterým se tohle trio musí vypořádat. Taky vám přijde, že jde o super nápad a jen to rozšíří už takhle komplexní svět Hero Academie?

Datum:
6. 8. 2017, 16:44
Autor:

Komentáře

| 6. 8. 2017, 19:37 | Autor: adís

Hmm, tak to bude velice zajímavé. :3 Snad se tam objeví i další, než Asui - je úžasná, ale zdá se mi, že je téměř všude. :D Ale těšing jak sviňa. x333

| 8. 8. 2017, 08:03 | Autor: Lodr

Takovéhle filery si fakt nechám líbit a doufám že ukážou superhrdinskou praxi i dalších hrdinů :D

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 9. 8. 2017, 23:49 | Autor: Wise Smelly Legs

Zní to vážně dobře. Něco jako ty fillerové scénky v první sérii