Fantasy Gunjou no Magmell láká na svou premiéru

Vychvalovaný shounen se blíží

V květnu minulého roku bylo s velkou parádou oznámeno, že se fantasy manga Gunjou no Magmell (Magmell of the Sea Blue) z webového Jump+ dočká anime adaptace od studia Pierrot. A mnozí byli zaujati čistě z toho důvodu, že jde o titul, který v minulých letech velmi otevřeně chválil a doporučoval Yoshihiro Togashi - autor oceňovaného Hunter x Hunter či Yu Yu Hakusho. A taky že jeho autorem je Číňan s přezdívkou Dainenbyou. Tak či tak, po delší době tu máme nové materiály, které lákají na premiéru, jenž se uskuteční již v dubnu 2019.

Studio Pierrot (Tokijský ghúl, Naruto, Bleach) neponechalo nic náhodě a najmulo si skutečně osvědčená jména. Hayato Date (Naruto, Naruto Shippuden) se chopil režie, na scénář dohlížel Chuuji Mikasano (Tokijský ghúl) a hudbu složil Yasuharu Takanashi, jenž složil známé sountracky pro anime Fairy Tail, Naruto či Boruto. Samotnou hudbu si pak můžete poslechnout v ukázce, která láká na parádní dobrodružství!

Pokud vás minula starší novinka, přikládáme synopsi:

Příběh nás zavede do světa, ve kterém se uprostřed moře zčistajasna zjeví nový kontinent zván Magmell. Do tohoto neznámého místa se vydávají dobrodruzi za cílem objevení nových léků, forem života či poznatků. Jejich expedice jsou však nebezpečné a jen málokdo se vrací živ a zdráv. To však není překážkou pro mladého dobrodruha, který slouží jako pomocník u výprav do neznámých končin Magmellu.

Datum:
6. 2. 2019, 15:30
Autor: