Deku, Asta a spousta dalších v bojovce Jump Force

Tady si snad už vybere každý, ne?

No nebudeme to zbytečně zdržovat. O předchozích postavách a informacích jsme psali v minulých novinkách, takže teď pojďme k nováčkům, za které si budeme moct v chystané bojovce Jump Force zahrát. A že se od posledně přidala pořádná halda charakterů!

Z Dragon Ballu se přidává Piccolo a Cell, z Hunter x Hunter pak Kurapika s Killuou. Yu Yu Hakusko nám nabídne Yusukeho a Togura. Ze série Saint Seiya to bude Pegasus Seiya spolu s Dragonem Shiryuuem. Objeví se i Kenshiro z Hokuto no Ken a Ryo ze City Huntera. Tyhle všechny si můžete spolu se starší oznámenou skvadrou prohlédnout níže.

Ale tím seznam rozhodně nekončí! V posledních 14 dnech se totiž objevila další oznámení!

Především se poměrně nečekaně objeví i hlavní hrdina Asta z nové fantasy série Black Clover. A tento týden jej následovalo trio Renji z Bleach, Boa Hancock z One Piece a Trunks z Dragon Ballu! Posledním odhaleným charakterem je pak náš oblíbenec Midoriya Izuku z My Hero Academia! Dohromady jsme tak na 31 hratelných postavách a zcela jistě se dá očekávat, že přibudou další (takový Naruto jako jeden z prvních má ve hře stále jen dvě postavy!) a dá se tipnout, že se Jump pochlubí s dalšímí nováčky. Do února 2019, kdy má hra vyjít, je času dost, tak snad nás tvůrci ještě překvapí!Datum:
19. 12. 2018, 18:45
Autor: