Několik úspěšných autorů chystá nové série

Čtyři autoři a čtyři série!

Znáte to. Podaří se vám prorazit s jednou sérií a pak se stanete obětí vlastního úspěchu a nemáte nápady a energii vytvářet něco nového. To se naštěstí netýká čtveřice autorů, kteří plánují brzký návrat!

Shiori Amase stojí za sportovním ALL OUT!!, které si vysloužilo i anime adaptaci v roce 2016. Série vycházela od roku 2013 a vyšla na krásných 14 svazků. Teď se však kutí nová manga, která nese název Matsukage ni Ikou a půjde o historickou věc. První kapitola se objeví 3. prosince a bude mít kromě úvodních barevek i 33 stran.

Hned 12. prosince pak bude startovat i nová série (která prozatím nemá název) autorky Satsuki Yoshino. Co víc, v ten stejný den autorka připraví i závěrečnou kapitolu své úspěšné mangy Barakamon o jednom mrzutém kaligrafovi. Jde o sérii, která se dočkala spin-offu a dvou anime sérií, tak snad bude i nový titul podobně úspěšný.

Autor Yayoiso stojí za webkomiksem ReLIFE, který letos skončil, ovšem už teď přislíbil, že 17. listopadu dorazí jeho nová série Blue Hearts, která bude digitálně vycházet každých 14 dní.

A závěrem autorka krvavého seinenu (který mimochodem dostane také anime adaptaci) Dorohedoro - Q Hayashida po konci zmíněné mangy dodala, že se brzy navrátí s novou sérií Dai Dark. Ta by měla odstartovat v dubnu příštího roku. Dle první synopse má jít o vědecko-fantastický boj proti mimozemšťanům, kteří usilují hlavnímu hrdinovi o život.

Četli jste předchozí série? A vyhlížíte něco?

Datum:
18. 11. 2018, 20:00
Autor: