Yakusoku no Neverland oznámilo anime adaptaci

Je to tady přátelé!

No netřeba to nijak zdržovat... dlouhé měsice se o tom spekulovalo, posledních pár dní se to bralo díky registraci domény za hotovu věc a japonský vydavatel konečně šel s kůží na trh. Jedna z nejlepších shounenovských sérií posledních let - Yakusoku no Neverland, se dočká anime adaptace! Zprávu potvrdil informovaný zdroj Yonkou Production, který pravidelně leakuje oznámení, pár dnů před oficiálním odhalením a mimo obálku nejnovějšího Jumpu (který se objeví na pultech až v pondělí) taky víme, že se adaptace ujme studio CloverWorks.

Ti, co mají nastudováno, jistě ví, že tohle animační studio stojí za jedním z nejdiskutovatelnějším titulem sezóny - Darling in the Frankxx, nebo za starší Personou či Ace Attorney. Doufejme, že se brzy dozvíme i jména, která budou na tomto skvostu pracovat. Jisté je však to, že dřív jak v roce 2019 nemá smysl vyhlížet premiéru. Jste rádi, že Neverland konečně dostal anime? A myslíte, že studio zvládne tento nelehký úkol? Dejte vědět do komentů!

Mimochodem, pokud vám unikla zpráva z letošního Animefestu, tak komiksové vydavatelství Crew bude tuhle sérii vydávat v roce 2019 v českém jazyce!

Datum:
22. 5. 2018, 23:30
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 23. 5. 2018, 23:07 | Autor: Wise Smelly Legs

Bude to granát!!

Obrázek uživatele AisuSayuri

| 24. 5. 2018, 20:41 | Autor: AisuSayuri

Díky. Dobrých zpráv není nikdy dost. :)