Fantasy Gunjou no Magmell získalo anime

Veleceněný shounen se dočkal!

Nebudeme si nic nalhávat. Existuje tisíce sérií, které více či méně opakují neustále stejnou formulku a snaží se prosadit po boku úspěšnějších značek. Od mangy Gunjou no Magmell se proto mnoho neočekávalo, neboť se zdálo, že půjde o slabší kopii Hunter x Hunter. Jenže... tady se situace trochu komplikuje. Samotný autor HxH - Yoshihiro Togashi - je obrovským fanouškem zmíněné mangy a na přebalu prvních svazků bylo jeho maximální doporučení.

Ať už si o tom myslíte cokoliv, jde opravdu o velkou poctu a podporu, kterou nezískává jen tak někdo. Série od roku 2015 vychází digitálně v magazínu Jump+ a ten jen málokdy získá pro svá díla anime adaptace. Světe div se, máme tu další zázrak. Ať už za to může Togashi, kvalita série, či pouhý risk ze strany vydavatele - Gunjou no Magmell získalo anime adaptaci a rovnou od studia Pierrot! Kromě pěkného artu od čínského autora Dainenbyoua zatím nemáme více informací, ale už teď se nemůžeme dočkat výsledku!

Příběh nás zavede do světa, ve kterém se uprostřed moře zčistajasna zjeví nový kontinent zván Magmell. Do tohoto neznámého místa se vydávají dobrodruzi za cílem objevení nových léků, forem života či poznatků. Jejich expedice jsou však nebezpečné a jen málokdo se vrací živ a zdráv. To však není překážkou pro mladého dobrodruha, který slouží jako pomocník u výprav do neznámých končin Magmellu.

Datum:
1. 5. 2018, 15:00
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 1. 5. 2018, 15:41 | Autor: Wise Smelly Legs

:)

| 1. 5. 2018, 16:39 | Autor: Phanto

Nemuselo by to být špatné. 

| 2. 5. 2018, 19:48 | Autor: Nio484

Kdyby to nedělal Pierrot mohlo to být dobré. To studio by mělo co nejdřív zavřít.