Dragon Ball dostane novou anime sérii

Pokračování Super? Alternativní vesmír? O co půjde?

Nedávno jste na našem webu mohli zachytit zprávu o tom, že frančíza Dragon Ballu se po nejnovější anime sérii pojmenované SUPER nehodlá nikam vytratit a ještě v letošním prosinci se máme dočkat jubilejního dvacátého snímku. Pokud byste o anime celovečeráku chtěli vědět trošku více, neváhejte a klikejte. Teď už ale k novince, která udělá fanouškům možná ještě o něco větší radost.

Toei Animation totiž pracuje na zbrusu nové anime sérii, která ponese název Dragon Ball Heroes a jak již mnozí z vás tušíte, jde tady o přímou inspiraci japonské automatové hry, ve které můžete hrát mimo existující postavy i za několik zbrusu nových kombinací, nových podob hrdinů a různých alternativních mixů. Zda nové anime bude tzv. „filler“ nebo jej tvůrci zařadí do kánonu - to zatím netušíme, ale příběh by měl navázat na konec SUPER série, zadaptovat herní arc Prison Planet a vrátit do hry Trunkse a Mei z budoucnosti, kteří se navrátí do přítomnosti, aby mohli trénovat po boku Gokua. Jak se do toho zaplete Cooler (postava z filmu) či Goku v SS4 módu zůstane pravděpodobně záhadou až do premiéry, která bohužel není prozatím stanovena. Ano, na prvním promu máme 1.7.2018, ale oficiální kanály zatím mlčí. Překvapilo vás tohle oznámení? A budete sledovat?

Datum:
21. 5. 2018, 20:00
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 21. 5. 2018, 23:33 | Autor: Wise Smelly Legs

Když to tak čtu, přijde mi, že Dragon Ball je jediná taková serie, která tímhle svým kánonem a plno sériemi je podobného rázu, jako to mívají různé univerza z západní tvorby.