Blíží se anime projekt pro Yu Yu Hakusho

Po letech tu máme návrat ke klasice!

Ke konci roku jsme vás informovali, že série Yu Yu Hakusko, kterou Yoshihiro Togashi psal před současným Hunter x Hunter, se dočká v letošním roce anime projektu. Dlouhé měsíce jsme byli v nevědomosti a mohli jsme jen tipovat, co z tohoto oznámení nakonec vyleze. Nakonec nám bylo sděleno, že se můžeme těšit rovnou na 4-dílnou OVA - tedy anime speciály, které budou přibaleny k blu-ray setu k 25. výročí této frančízy, jenž vyjde 26. října 2018. A o čem nové epizody budou?

První dvě zadaptují bonusovou kapitolu „Two Shot“, kterou Togashi napsal a nakreslil k sedmému svazku původní mangy. Jde o příběh, ve kterém spatříme okamžik, kdy se zcela poprvé setkají dva oblíbené charaktery - Kurama a Hie. Druhé dvě epizody pak rozanimují taktéž bonusovou kapitolu „All or Nothing“, která se zaměřuje na jeden zapeklitý případ ve spirituálním světě. Nejvíce pak fanoušky jistě potěší fakt, že se vrací původní štáb, včetně hlasů všech 4 hlavních protagonistů. Těšíte se na tento návrat?

Datum:
4. 5. 2018, 20:30
Autor:

Komentáře

| 5. 5. 2018, 10:03 | Autor: NessaChan

Radši mohli udělat nějakej reboot..:D

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 7. 5. 2018, 23:05 | Autor: Wise Smelly Legs

Opravdu zajímavé

| 8. 5. 2018, 12:04 | Autor: dahakere

Může mi někdo připomenout jak to vlastně končilo ? Viděl jsem to jen na Animaxu jako malej harant a co si vzpomínám, tak tam byl nějakej ten turnaj o tom, kdo bude novej vládce (už ani nevím čeho :D) a ten vyhrál nějakej random strejda a konec. To byl konec celého anime nebo to pokračovalo ? :D