Budoucnost Dragon Ballu

Goku nehodlá nikam mizet!

Pokud sledujete současnou anime sérii Dragon Ball Super, tak jistě víte, že se příští víkend dočkáme úplně poslední epizody, která zároveň poslouží i jako ukončení velkolepého turnaje, kde sílu poměřilo hned několik vesmírů. Smutnit však nemusíte, neboť už teď je jasno, že v prosinci přijde pokračování, které však bude v podobě celovečerního filmu.

Po Battle of Gods a Ressurection F se potřetí vrací na scénáristickou židličku otec série - Akira Toriyama a plánuje sepsat příběh nového, jubilejního dvacátého filmu ze světa Dragon Ballu. Ten by dle jeho slov měl přímo navazovat na konec Dragon Ball Super, což dokazuje i pracovní název snímku - Dragon Ball Super Movie, a měli bychom se dočkat hned několika nových informací o válečné rase Saiyanů. A nebude chybět ani nový nepřítel, kterého budou muset hrdinové porazit. Filmu se máme dočkat 14. prosince a níže najdete první plakát s Gokuem.

Závěrem bylo přislíbeno, že po závěrečných titulcích poslední epizody Dragon Ball Super čeká na fanoušky „překvapení“ a taky bylo potvrzeno, že stejnojmenná manga bude pokračovat i dál po turnaji a půjde si svou vlastní cestou. Fanoušci DB světa tak nemusí truchlit, neboť materiálu bude i nadále spousta. Jste rádi?

 

Datum:
13. 3. 2018, 23:30
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 14. 3. 2018, 07:26 | Autor: Wise Smelly Legs

Mít 30 filmů! To je docela hukot