USA adaptuje anime/mangu #8

Největší aktuality týkající se USA.

Anime a manze se začíná na západě dařit. Jak obří Hollywood, tak i menší americké televizní společnosti začínají hledat spásný výdělek v adaptacích našich oblíbených japonských popkultur. Tato rubrika se zaměřuje na krátký a výstižný seznam těch nejdůležitějších za poslední dobu.

 

Nejžhavější zpráva:

 Hollywoodský seriálový projekt One Piece začne od příběhové ságy East Blue, tedy přesně od začátku mangy a setkání Luffyho s prvními členy posádky. Potvrzení není překvapující, ovšem je určitě příjemné se ujistit, že tvůrci pojedou od začátku a snad nebudou moc přeskakovat. Opět jsme se dočkali sebejistých proslovů, že tento projekt bude jeden z nejdražších seriálů vůbec.

 

 Doplnění obsazení:

 Možná jste slyšeli o připravovaném filmu Stevena Spielberga Ready Player One. Nedávno byl vypuštěn plnohodnotný trailer, ve kterém můžete spatřit i postavy z mangy/anime. Přesněji je tam robot RX-78-2 Gundam. Ještě rychle upozorníme na motorku z Akiry, která je k vidění už v prvním teaseru.

 

Chystané projekty:

 Detective Pikachu v čele s hlasem Ryana Reynoldse se do kin dostane 10. května 2019. Film společně vypustí Legendary Entertainment a Universal Pictures, který se postará o reklamu. Snímek půjde do distribuce přesně týden po premiéře Avengers 4.

 

Předchozí projekty:

 Alita: Battle Angel trailer vzbudil trochu pozdvižení. Hlavně kvůli očím hlavní hrdinky. Nápad je zvětšit, prý přišel z hlavy Jamese Camerona. Ten napsal i scénář, který čítal 600 stran a to přitom pracoval na dalších pokračováních Avatara. Cameron se prostě odmítá nudit.

 

Novinky z Netflixu:

 Seriálová adaptace Mob Psycho 100, na které spolupracuje Netflix s TV Tokyo, se dostane na streamovací stanici 12. ledna 2018. Do japonských televizí o týden později.

Datum:
22. 12. 2017, 13:30
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 24. 12. 2017, 16:58 | Autor: Wise Smelly Legs

Ono se to fakt bude dít?? Tak to je hukot, já to stále bral jako takové to pokukování, že "někdy to určitě bude".

| 31. 12. 2017, 12:20 | Autor: Adís

OP? Cože? Em. Nevím, co na říct. Jestli brečet nebo se smát. #-# xd 

| 1. 1. 2018, 12:47 | Autor: HanaAki

Jedou jednu adaptaci za druhou O_o .. mno asi jim tam došli lidi s dobrejma nápadama? :D