USA adaptuje anime/mangu #7

Největší aktuality týkající se USA.

Anime a manze se začíná na západě dařit. Jak obří Hollywood, tak i menší americké televizní společnosti začínají hledat spásný výdělek v adaptacích našich oblíbených japonských popkultur. Tato rubrika se zaměřuje na krátký a výstižný seznam těch nejdůležitějších za poslední dobu.

 

Nejžhavější zpráva:

 Právě před pár dny vyšel první trailer na chystanou hollywoodskou adaptaci Alita: Battle Angel. Srdcový projekt Jamese Camerona (Avatar, Titanic) nakonec převzal jeho dobrý kamarád Robert Rodriguez (Planeta Teror, Desperado) a proslulý perfekcionalista, který se přesunul do pozice producenta, má tak čas na dokončení dalších čtyř pokračování příběhů z Pandory. Ukázka sice není nějak akční, ovšem jde poznat, že se Rodriguez pokouší o stylizaci, anime se co nejvíce přibližující. Jestli je to dobře, nebo ne, to necháme už na vás. Ukázka pod článkem.

 

Doplnění obsazení:

 Legendary Pictures chystá velký pokemoní film a hlavní hrdina nebude nikdo jiný než Pikachu. Ať se vám to líbí nebo ne, svoji cílovku dětí okolo pěti let si to najde a my jsme se nyní dozvěděli, kdo bude žlutou roztomilou postavičku namlouvat. A bude to Ryan Reynolds neboli Deadpool! Opravdu velké jméno, a někteří se domnívají, že se jedná pouze o vtípek k připravovanému Deadpoolovi 2.

 

Chystané projekty:

 Charakter pandy Aggretsuko se dostane na Netflix. 25letá agresivní pandička se tam podívá už na jaře 2018 a série bude čítat deset patnáctiminutových epizod. Řadu bude režírovat opět Yawaraka Sensha, stejně jako u první anime série ze začátku roku 2016.

 

Předchozí projekty:

 Erased aka Boku dake ga Inai Machi odhalil trailer, na který se můžete podívat tady. Doufejme, že silné dobrodružné drama nás sežehne stejně jako manga nebo obdobně působivá anime adaptace. V ukázce je k poslechu finální píseň s názvem Akane.

 

Novinky z Netflixu:

 Netflix chystá DEVILMAN crybaby, o tom už víte. Upoutávek jste už pár vidět mohli, dnes se ovšem dozvídáme velkou novinu - datum vydání. Svojí oblíbenou streamovací stanici zapněte 5. ledna.

 

Datum:
11. 12. 2017, 14:15
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 16. 12. 2017, 12:01 | Autor: Wise Smelly Legs

Zní to prostě vtipně...