Populární autoři chystají oneshoty k 50letému výročí Jumpu

Panečku, to jsou hody!

Pokud vám to náhodou uniklo, tak rodiště Dragon Ballu, Slam Dunku, Naruta či One Piece - magazín Weekly Shounen Jump - oslaví v roce 2018 své 50leté výročí. A to už je jistě důvod k pořádné kanonádě dárečků. My se ale soustřeďme na nejnovější zprávu, která s velkým třeskem oznámila, že spousta známých a úspěšných autorů připraví k tomuhle výročí své nové oneshoty. Což o to... tyhle jednodílné příběhy bývají v magazínu v hojném počtu zcela běžně, ovšem vybraná jména skutečně budí velké naděje a umí nalákat. Uznejte sami:

NisiOisin (Medaka Box, Monogatari) a Mizuki Kawashita (Ichigo 100%) vydají oneshoty v druhém a třetím čísle WSJ již 11. prosince 2017
Naoshi Komi (Nisekoi) vydá oneshot v 6. čísle WSJ 4. ledna 2018
Tite Kubo (Bleach
Kyousuke Usuta (Pyu to Fuka! Jaguar)
Mitsutoshi Shimabukuro (Toriko)
Ryuuhei Tamara (Beelzebub, Hungry Marie)
Hiroshi Shiibashi (Nurarihyon no Mago)

Jak vidíte, všechno to jsou autoři, jenž v Jumpu uspěli z jednou či více sériemi a mnozí už pár let o sobě nedali vědět. Tite Kubo dokonce nedávno prohlásil, že na ničem nedělá, stejně tak Naoshi Komi. Mitsutoshi pálí ročně dva oneshoty, takže u něj žádné překvápko, ale Ryuuhei Tamara ještě dva měsíce nazpět viděl pád své Marie, takže je překvapivé, že se tak brzy vrací do hry. Hiroshi Shiibashi měl po Nurovi také jen pár měnších sérií, které nezopakovaly úspěch zmíněného vlasáče a kupříkladu Kyousuke Usuta byl sice mega úspěšný se svým gagovým Jaguarem, ale ten skončil už v devadesátkách. Podobně se dá mluvit o Kawashitovi a NisiOisinovi. Zkrátka, plno zajímavých autorů od kterých můžeme dostat naprosto cokoliv! Těšíte se? A na koho nejvíc?

Datum:
5. 12. 2017, 14:30
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 5. 12. 2017, 16:54 | Autor: Wise Smelly Legs

To bude jako běžné oneshoty, ze kterých těm autorům pak nechají dělat novou sérii či se jedná jen o takovou jednohubku k výročí?U autorů, co stále tvoří asi ne. Spíše otázku směřuji na ty, co nic nepíší.