Eiichiro Oda láká na One Piece v roce 2018

Čekají nás ohromné věci!

Ke konci minulého týdne probíhalo každoroční Jump Festa, které odhaluje spoustu nových projektů pro frančízy, které spadají pod Shueishu. Letošní ročník byl na novinky kolem oblíbených sérií velmi plodný a každou větší zprávu najdete na našem webu, nyní se však přesuňme k tomu důležitému - letos se sice Jump Festa neúčastnil autor Eiichiro Oda osobně, ale napsal fanouškům vzkaz, který se promítal živě na panelu věnovanému sérii One Piece. Co důležitého Oda prozradil?

V roce 2018 nás ve One Piece čekají ohromující věci. Konečně se rozjede arc Wano Country (který měl Oda původně stihnout už před koncem roku) a Slamáci mají čelit prozatím nejsilnějšímu soupeři, který dost možná bude mít něco společného s Whitebeardem. Tahle postava má být jakousi „skrytou legendou“ ve světě One Piece a to, co nám chce Oda odvyprávět, má být tak ohromující, že i Marineford vedle toho bude vypadat jako dětská hra. Což je výrok, který jsme slyšeli už před pár lety a zdá se, že na onu „epickou bitvu“ konečně nadešel čas. Dále pak děkoval a doufal, že si fanoušci One Piece užijí rok 2018 jako nikdy předtím.

Tak co na to říkáte? Věříte, že Wano Country bude pořádná mela? A těšíte se na „nového“ záporáka?

Datum:
18. 12. 2017, 21:30
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 19. 12. 2017, 16:23 | Autor: Wise Smelly Legs

Ještě že jsem to už začal číst!

Obrázek uživatele Raijin

| 19. 12. 2017, 20:24 | Autor: Raijin

O tom by sa malo natočiť video!

| 22. 12. 2017, 22:16 | Autor: Aleš

No stihne se wano ale asi někdy kolem srpna nebo září to tak vidim :D  protože tu máme reverii a jestli oda protahne i tu :D tak možná další omlouvání a wano 2019inc :D