USA adaptuje anime/mangu #6

Největší aktuality týkající se USA.

Anime a manze se začíná na západě dařit. Jak obří Hollywood, tak i menší americké televizní společnosti začínají hledat spásný výdělek v adaptacích našich oblíbených japonských popkultur. Tato rubrika se zaměřuje na krátký a výstižný seznam těch nejdůležitějších za poslední dobu.

 

Nejžhavější zpráva:

 Možná jste se někde dozvěděli, že Netflix připravuje s japonskými herci hranou adaptaci mysteriózního majstrštyku Keie Sanbeho. Erased neboli Boku dake ga Inai Machi bude uveden na streamovací stanici už 15. prosince. Snímek bude debutovat ve 190 státech světa. První plakát si můžete prohlédnout pod textem.

 

Doplnění obsazení:

 Máme tady velké fanoušky mlátících se robotů a monster? Tak vás jistě potěší zpráva, že režisér Pacific Rim: Uprising, Steven S. DeKnight, promluvil s magazínem Collider a zvažoval propojení vesmírů Godzilly a King Konga se světem Kaijuu a Jeagerů. Sám připustil a částečně se zasnil, že by se mu takový projekt zamlouval. Všechny značky patří společnosti Legendary, takže se nějakého crossoveru klidně dočkat můžeme.

 

Chystané projekty:

 Jeden ze scénáristů třetího Thora, Craig Kyle, píše pilotní díl pro seriálovou verzi mangy Ga-Rei. Příběh se točí okolo dvou dívek, které jsou přeurčeny k definování osudu žití a smrti. Takto popisek připomíná spíše prequel Ga-Rei: Zero než původní mangu Hajimeho Segawy, ale necháme se překvapit.

 

Předchozí projekty:

 Srdceryvný doják, komplexní drama, romantická slaďárna, roztomilé sci-fi... To všechno a mnohem víc nabízí pecka z minulého roku, Kimi no Na wa. Hollywood toho chce využít, to jste se dočetli v minulém dílu rubriky, ale od hlavního tvůrce požehnání patrně nedostane. Režisér a scénárista Makoto Shinkai se totiž o americkou verzi vůbec nezajímá.

 

Novinky z Netflixu:

 Právě byla na Netflixu zpřístupněna druhá série fantasy shoujo Glitter Force Doki Doki. Tím je tedy pokrytý zbytek původního anime příběhu. První díly startovaly v srpnu.

Datum:
20. 11. 2017, 22:30
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 21. 11. 2017, 13:45 | Autor: Wise Smelly Legs

To propojení Pacific Rimu a King Konga s Godzillou zní dosti dobře!!

| 23. 11. 2017, 14:45 | Autor: dahakere

Z těchto článků mám noční můry :D