Trigger uvadí svou originální novinku DARLING in the FRANXX

Revoluční sci-fi pecka nebo promrhaný potenciál?

Přes tři minuty trvající trailer a stále přesně nevíme, co se děje. Skupinka teenagerů, jenž má kódová označení, mírumilovné prostředí lesa a… obří mecha? Studio Trigger vyniká ve svých nápaditých projektech a je vidět, že v následující budoucnosti se ani nenamáhá svou strategii měnit. I tak ale pár informací uniklo a sci-fi novinka by prý měla částečně obsahovat mecha žánr, protože lidské charaktery viděné v traileru jsou piloti obřích robotů, tzv. Franxxů. Další bod silně připomíná jeden americký snímek, piloti totiž musí být na řízení robota vždy dva. Připomíná vám to něco? Ano, Pacific Rim, který se ale stejně sám inspiruje japonskou mangou.

DARLING in the FRANXX vzniká v koprodukci s A-1 Pictures (Sword Art Online, Fairy Tail) a dorazí na televizní obrazovky již po novém roce. Fanoušci mecha by tedy v lednu rozhodně měli být připravení. Studio Trigger nás ale později zasype dalšími projekty.

Datum:
17. 11. 2017, 12:35
Autor:

Komentáře

| 17. 11. 2017, 13:30 | Autor: dahakere

A-1 Pictures ... potom, co se z Fate/Apocrypha od půlky stal animační odpadek (co se týče děje, tak to je na poměry Fate odpadek od začátku) na úrovni Fairy Tailu, mám docela strach. Zatím se Trigger většinou trefil do černého, snad bude pokračovat nadále. 

| 17. 11. 2017, 13:49 | Autor: Phanto

Určitě se kouknu minimálně na první díl :-)

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 18. 11. 2017, 14:45 | Autor: Wise Smelly Legs

Vskutku zajímavé.