Na prvních záběrech druhého Overlorda se vrací staří známí

Úvodní upoutávka připravuje na střet s řadou nepřátel.

Něco málo přes měsíc nás dělí do začátku druhé série Lorda Ainse Ooal Gowna, jehož ambiciózním plánům nyní stojí v cestě nejen král vedlejší země. Přidávají se další monstra, mocné potvory a nové charaktery, které se pokusí našemu Lordovi zmařit všechny plány. Jeho skupinka věrných ho však neopouští a té je věnována dostatečná většina prvního traileru. Červenající se Albedo pouze trefně zakončuje upoutávku a zároveň uvádí svého pána (a diváky) do dalších dobrodružství.

Samozřejmě se tak za čtrnáct dní dočkáme ještě jedné upoutávky, která nám představí znějící opening, jak již bývá zvykem. Právě ten totiž skládají borci z OxT, kteří skvěle nakopli už první sérii. Ending má na starosti MYTH&ROID.

Datum:
16. 11. 2017, 16:03
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 18. 11. 2017, 14:42 | Autor: Wise Smelly Legs

(:

| 18. 11. 2017, 22:30 | Autor: Homunculus

FUCK YEAH

| 23. 11. 2017, 14:02 | Autor: Mal0mocny

No tesim se jako svine :) Nerikam nic jednicka byla pro me hodne dobra a narame jsem si ji uzil :) Uz to rozdeleni hlavniho charakteru .. Proste topovecka :D Jen doufam ze nam ukazou vice z toho sveta :) a nejake ty stavnate souboje :D A ano jsem fanousek OP charakteru :D A mam desnou srandu jak vsici rikaji jak dostane na prdel a podobne pritom se char jen koukne a enemak umira :D Ta snaha tech "zaporaku" v tomto anime musi byt top ! :D Doufam v to :D