USA adaptuje anime/mangu #5

Největší aktuality týkající se USA.

Anime a manze se začíná na západě dařit. Jak obří Hollywood, tak i menší americké televizní společnosti začínají hledat spásný výdělek v adaptacích našich oblíbených japonských popkultur. Tato rubrika se zaměřuje na krátký a výstižný seznam těch nejdůležitějších za poslední dobu.

 

Nejžhavější zpráva:

 Lone Wolf and Cub je samurajská klasika od autora Kazue Koikeho a vypadá to, že se Hollywood opět pokusí o celovečerní zpracování. Film vznikající pod záštitou Paramount Pictures má producentsky na starosti Justin Lin (Rychle a Zběsile 3-6), který by se ani nebál režie. Scénář aktuálně píše thrillerový mistr Andrew Kevin Walker (Sedm, 8 MM, Ospalá díra)

 

Doplnění obsazení:

 Před pár dny byl vydán první trailer na pokračování Pacific Rim. Bitva mezi obřími roboty a přerostlými Kaijuu začala v roce 2013, kdy režisér Del Toro natočil první díl. A z toho se vrací pár starých známých. Navrátí se nejen Charlie Day a Burn Gorman (dvojice komických vědců), ale i v prvním díle čerstvá pilotka Gipsy Dangera, herečka Rinko Kikuchi.

 

Chystané projekty:

 Taika Waititi, který by chtěl točit hranou verzi Akiry a od kterého uvidíte za pár dní marvelovku Thor: Ragnarok, sice ještě nedostal oficiální zelenou na zpracování příběhu z futuristického Japonska, ale už teď se zanícením mluví o zadaptování látky a to přímo s japonskými herci. Chtěl by do svého díla neznámé a začínající talenty.

 

Předchozí projekty:

 Nanatsu no Taizai poslední dobou lehce pokulhává, co se kvality týče, ovšem celosvětově asi pořád táhne. Proč? Protože Netflix odhalil žebříček svých 20 nejsledovanějších titulů, které byly viděny jako celá sezóna, za prvních 24 hodin. A úspěch je obrovský, jelikož Sedm hříchů skončilo na čtvrtém místě, hned za minisérii Gilmore Girls: A Year in the Life, Fuller House a Marvel's the Defenders.

 

Novinky z Netflixu:

 Netflix se rozjíždí a nejen v hraném filmovém odvětví. O tom, že chystá spoustu anime na léta příští asi víte, nyní se však ven dostala oficiální čísla. Následující rok se totiž do streamovací stanice hodlá přidat hned 30 nových anime. V mnoha případech Netflix spolupracuje s velkými animačními studii v Japonsku jako je Bones nebo Production I.G.

Datum:
21. 10. 2017, 11:05
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 21. 10. 2017, 20:18 | Autor: Wise Smelly Legs

Páni! Netflix se nějak rapidně s těmi anime rozjíždí