One Piece a Dragon Ball získávají speciály

AKTUALIZOVÁNO 28.8.2017 Luffy a Goku opět spolu?

Určitě jste obeznámeni s tím, že One Piece a Dragon Ball jsou v současnosti dvě největší anime/manga/merch frančízy, jenž nemají konkurenci. A dost možná si pamatujete i několik společných crossoverů, kdy se Luffy potkal s Gokuem a společně sejmuli pár nepřátel (jeden rok se kolaborace dočkal i Toriko).  Nejnovější 38. číslo magazínu Weekly Shounen Jump přišlo s oznámením, že se jak One Piece, tak Dragon Ball dočkají nových speciálů, ovšem, jak se zdá, nepůjde o klasický crossover.

Hodinový One Piece speciál by se měl objevit už 1. října a o týden později, tedy 8. října, by se měl odvysílat zase hodinový speciál Dragon Ballu. Pravděpodobně tedy tentokrát nepůjde o společný příběh, nýbrž o delší filler odehrávající se každý ve svém vlastním vesmíru. I tak nám ale propagační materiál dává vědět, že to bude stát za to. Co myslíte?

AKTUALIZACE 28.8.2017

Tak a máme v tom jasno. Hodinový speciál je zamýšlen jako klasické epizody, jen půjdou u obou sérií dvě po sobě. Přikládáme pod plakát nový trailer, kde můžeme vidět osudný souboj Luffyho a Sanjiho ve One Piece a novou proměnu Gokua v Dragon Ball Super.

Datum:
27. 8. 2017, 13:26
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 28. 8. 2017, 13:57 | Autor: Wise Smelly Legs

Je opravdu fascinující, že Dragon Ball i po tolika letech se stále drží si jinými, novými velikány.