Magazín Shounen Sunday slaví tisíc kapitol Conanových případů

Na Kochikame to sice ještě nestačí, ale...

Jistě není nikterak potřebné, abychom vám představovali mangu Detective Conan. Jedna ze současně nejdéle vycházejících sérií se tento týden dočkala neuvěřitelné tisící kapitoly a magazín Weekly Shounen Sunday má důvod k oslavám. Jako krásný odkaz slouží obálka nejnovějšího dvojčísla (38-39), na kterém je stejný cover, jako u prvního Conanova svazku. Zároveň se jedná o první mangu ve zmiňovaném magazínu, která překonala tuhle epickou tisícovou hranici a jak se zdá, autor Gosho Aoyama důchod zdaleka neplánuje. 

Připomínáme, že Detective Conan vychází od roku 1994 a momentálně sčítá 94 svazků, kdy jen samotná manga má na kontě přes 200 miliónů prodaných kusů. Od roku 1996 běží na motivy mangy stejnojmenná anime série, která má za sebou více jak 860 epizod, včetně neuvěřitelných 21 anime filmů, které bývají pravidelně mezi nejúspěšnějšími snímky v daném roce. Kam myslíte, že to geniální klučina ještě dotáhne? Kolik mu dáváte let?

 

Datum:
13. 8. 2017, 18:12
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Ādy

| 14. 8. 2017, 12:29 | Autor: Ādy

Dle mne to pojede dokud autor nedostane vážně silnou chuť na něco nového, což už musel několikrát dostat, ale stále Conana chce jet, takže to vážně musí být mega zábava. Přičemž to může ukončit více méně kdykoliv se mu zachce.