Kino no Tabi v dobrodružném provedení

Holčina a její mluvící motorka to zkusí podruhé.

Anime verze Kino no Tabi dostane po letech druhou šanci. Příběh o děvčeti (v prvním článku jsem zmínil, že se jedná o chlapce, bez toho aniž bych si vyhledal podrobnosti. Děkuji uživateli na facebooku, který mě opravil. :)), jež brázdí krajinu svým mluvícím motorovým strojem, vychází z novel Keiichiho Sigsawy a již před bezmála patnácti lety běžela první verze v japonských televizích. V podzimní sezóně se tedy bude jednat o reparát a doufejme, že to tentokrát vyjde a dostaneme feel good výlet do prosluněných krajin se sympatickými hrdiny. Přesně takto to totiž prezentuje upoutávka. I když by ty střelné zbraně mohly možná evokovat něco trochu jiného, rozhodně se necháme překvapit.

 

Hudbu složil skladatel s velmi pestrým žánrovým rejstříkem, Yoshiaki Dewa (Flying Witch, Gamers!, Fate/stay night) a scénář sepsala Yukie Sugawara (Overlord, Sword Art Online, Re:Creators), jejíž seznam je naopak plný fantasy míchané s populárním MMORPG subžánrem.

Datum:
17. 8. 2017, 15:35
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 17. 8. 2017, 21:00 | Autor: Wise Smelly Legs

:)

| 21. 8. 2017, 19:43 | Autor: adís

Noo, tak to bude zajímavé, jestliže scénář napsala Yukie a na hudbě se podílí Yoshiaki; protože jeho hudba z F/Z je mrtě luxusní. Hodně super mixík. :)