USA adaptuje anime/mangu #3

Největší aktuality týkající se USA.

Anime a manze se začíná na západě dařit. Jak obří Hollywood, tak i menší americké televizní společnosti začínají hledat spásný výdělek v adaptacích našich oblíbených japonských popkultur. Tato rubrika se zaměřuje na krátký a výstižný seznam těch nejdůležitějších za poslední dobu.

 

Nejžhavější zpráva:

 Dlouho se spekuluje o natočení legendárních anime značek Hollywoodem. Nyní došlo na tu největší. One Piece by se podle slov producentky Marty Adelstein mělo stát po Cowboyovi Bebopovi dalším televizním seriálem. Opět v tom má tedy prsty Tomorrow Studios, které ještě ani nevyslalo na obrazovky Bebopa a už operuje s nejprodávanější mangou na světě. Autor Eiichiro Oda je ze spolupráce nadšený. Mluví se o tom, že rozpočet televizního One Piece by měl být největší v historii seriálů vůbec.

 

Doplnění obsazení:

 Chystaný snímek Godzilla: King of Monsters je stále v předprodukci a stále se nabírá obsazení. Nejnovějším přírůstkem by měla být herečka Elizabeth Ludlow, kterou znají hlavně fanoušci seriálu Živí Mrtví. Tam hraje postavu Arat, která se objevila v sedmé sezóně. Mihla se ale také v druhých Strážcích Galaxie.

 

Chystané projekty:

 Sony konečně do produkce dostala hollywoodskou adaptaci sci-fi klasiky, Robotech. Tento projekt byl dlouho spojován s mistrem hororu, režisérem Jamesem Wanem. Ten ovšem nemá čas, jelikož chystá film pro DC Comics, Aquaman, a proto se látky chytne jiný tvůrce. A to další hororový guru Andy Muchietti, znám díky filmu Mama a na podzim budete moci v kině shlédnout jeho adaptaci Kingovy knihy, To.

 

Předchozí projekty:

 Netflix uvede do svého seznamu další anime. Tentokrát ale nepochází originálně z jeho produkce, jedná se totiž o dílo, které se dostalo v Japonsku na obrazovky už před čtyřmi lety. Řeč je o barevném fantasy shoujo Glitter Force Doki Doki. Netflix plánuje vydat řadu již 18. srpna.

 

Novinky z Netflixu:

 Castlevania se dostala na obrazovky teprve před několika dny a Netflix okamžitě odklepl sequelovou řadu. Ještě nevíme, kdy se jí dočkáme, ale tvůrci fanoušky rozhodně potěší tvrzením, že druhá série bude mít dvakrát tolik dílů, co ta první, tedy celých osm epizod.

 

Datum:
27. 7. 2017, 18:39
Autor:

Komentáře

| 27. 7. 2017, 21:19 | Autor: Homunculus

Takže přes 10 milonů $ na epizodu?

| 31. 7. 2017, 09:50 | Autor: Konri

Přesné číslo nebylo řečeno, ale spíš se bude jednat pouze o reklamní kecy. Byla by šílenost nasypat takové enormní množství peněz do projektu, u kterého není jisté, jestli vydělá. Uvidíme, jak to bude vypadat.

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 29. 7. 2017, 06:27 | Autor: Wise Smelly Legs

Tyto články mne moc baví, jen pokračuj! A ten One Piece zní mega hustě

| 9. 8. 2017, 17:31 | Autor: FantasyAria

Bože můj. Miluju One Piece!Zní to fakt úžasně!