USA adaptuje anime/mangu #2

Největší aktuality týkající se USA.

Anime a manze se začíná na západě dařit. Jak obří Hollywood, tak i menší americké televizní společnosti začínají hledat spásný výdělek v adaptacích našich oblíbených japonských popkultur. Tato rubrika se zaměřuje na krátký a výstižný seznam těch nejdůležitějších za poslední dobu.

 

Nejžhavější zpráva:

 Po vzoru anime Castlevania se chystá herní série Assassin’s Creed. Na projektu se podílí stejný producent, který stojí právě za zmíněnou upířinou pro Netflix. Herní gigant Ubisoft, kterému práva na Assassinskou franšízu patří, se samozřejmě také zapojí do projektu a bude na práci Adiho Shankara dohlížet.

 

Doplnění obsazení:

 Tentokrát se nebude jednat přímo o herce či herečky připojující se k natáčení, ale přerostlá monstra, jenž zatopí Godzille v sequelu. Bylo totiž potvrzeno, že se v dalším filmu sejdou tři jeho úhlavní nepřátelé. Obří ještěr se tedy bude muset porvat s gigantickou můrou Mothrou, pterodaktylem Rodanem a tříhlavým drakem King Ghidorahem.

 

Chystané projekty:

 Netflix na jaře 2018 uvede do svého katalogu anime Devilman Crybaby. Anime adaptace podle mangy Go Nagaie bude přístupna ve 190 zemích. Režíruje jej Masaaki Yuasa (Ping Pong the Animation) ve svém animačním studiu Science SARU (Eiga Yo-kai Watch). Oznamovací plakát najdete pod článkem.

 

Předchozí projekty:

 Castlevania od Netflixu právě dnes oficiálně vyšla a anime obsahuje čtyři díly. Fanoušci se ale nemusí bát, jelikož každá epizoda má půlhodinovou stopáž. Oficiální název v USA zní Castlevania Animated Series, v Japonsku Akumajou Dracula: Castlevania.

 

Novinky z Netflixu:

 Název této části je dnes trochu zbytečný, jelikož se většina novinek týká právě obří streamovací televizní stanice. Nicméně, ta na nás chystá další anime, které bude uvedeno v roce 2018. Children of the Whales adaptované podle mangy Ubi Umedy se v japonských televizích ukáže již v říjnu, zbytek světa tedy bude muset počkat na oficiální vydání až po novém roce.

Datum:
7. 7. 2017, 18:37
Autor:

Komentáře

| 7. 7. 2017, 20:58 | Autor: vegetacr

Yes. DevilMan je můj vysněný projekt. Po 3 ova co vyšli vdávných dobách tohle anime snad nezklame a udží si temnou atmosféru!!! P.S. Jen pro zajímavost vyjde konečne i manga kolekce v USA - Devilman: The Classic Collection v roce 2018 tohle je fakt už můj mokrý sen :)
 

Obrázek uživatele Ādy

| 11. 7. 2017, 00:36 | Autor: Ādy

Si tak říkám, zdali to lidi budou považovat jako za anime, když ho udělají někde jinde než v Japonsku, i když to bude mít japonskou předlohu či by na to i Japonci dohlíželi.