Dragon Ball Super odpočítává sekundy do turnaje

Nejnovější sága nakračuje ke svému vyvrcholení!

O sérii Dragon Ball Super se na našem webu dočítáte v pravidelných dávkách. A o turnaji, ve kterém se má utkat z každého vesmíru hned deset nejlepších bojovníků, jsme psali naposledy v únoru. Po čtyřech měsících je velkolepá událost na spadnutí a karty jsou rozdané. Mnozí jistě byli šokováni, když byl Majin Buu nahrazen (aneb, šikovná reklama, jenž zatajila důležitý zvrat). A novým bojovníkem není nikdo menší, než nejoblíbenější záporák frančízy - Frieza. Nyní si musíme jen počkat do 9. července, kdy se odvysílá 98. epizoda, ve které by měl turnaj velkolepě začít, jak hlásí i nejnovější plakát (že bychom se skutečně dočkali nové podoby?)

Toei Animation pochopitelně neuslo na vavřínech a přichystalo k propagaci této události mimo jiné ještě i trailer, ve kterém se představuje desítka našich hrdinů. Zbývá jen otázka - zda se těšíte podobně moc, jako my? Dejte vědět v komentářích!

Datum:
2. 7. 2017, 14:56
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Wise Smelly Legs

| 2. 7. 2017, 21:33 | Autor: Wise Smelly Legs

Do série Dragon Ball jsem se ještě nezasvětil, ale jak jsi sám říkal, že už moc epizod nezbývá na to teprve zápas má začít. Myslíš, či už víš, zdali to roztáhnou?

| 3. 7. 2017, 07:38 | Autor: vegetacr

Boha jak já se těšim. Po dlouhé době konečně uvidím 18, Krillina a Muten Roshio v akci. A kdo proboha naposled viděl v boji Tien Shinhana? Doufám, že turnaj potrvá dost dílů. Turnaje vždy a budou na DB to nejlepší.
 

| 8. 7. 2017, 09:46 | Autor: Retghar

Dělá to toei a to umí natahovat. S tim ze turnaj zacal uz 2.7. pro opravu a po 15 minutach epizody rekli, ze ubehla 1 minuta turnaje... xD