Připravuje se hraná adaptace Tokyo Ghoula

Populární mangy to prostě mají jisté!

Tokyo Ghoul se nedávno v žebříčku nejprodávanějších mang za první půl rok umístil opět v první desítce. Populární drsná manga o krvežíznivých bytostech, které dokáží strávit pouze kávu a lidské maso, se dočká hrané podoby. Přebal sedmého volume mangy Tokyo Ghoul:re přišel s tímto oznámením, jenž bohužel neodhaluje žádné další bližší informace. Další zprávy o prvním live-action filmu této hororové franšízy dodá v budoucích číslech magazín Young Jump.

Synopse první anime série: Vášnivý čitateľ Ken Kaneki žije v Tokyu, kde sa medzi ľudmi potulujú aj "ghoulovia", ktorí na prvý pohľad vyzerajú ako ľudia, čo využívajú k získaniu potravy. Kaneki na to doplatí, keď sa zamiluje do dievčaťa, ktoré je ghoul, hoci on jej skutočnú identitu nepozná. Odhalí ju až v momente, keď ho dievča napadne a pokúsi sa ho zjesť, pretože ghoulovia sa živia na ľudoch a potrava, ktorou sa živia ľudia, im príde nechutná. Avšak zhodou okolností sa stane, že to ona v dôsledku nepozornosti neprežije a lekári sa pokúsia Kanekimu zachrániť život. Aby Kaneki prežil, musia mu voperovať orgány toho dievčaťa. Operácia Kanekiho navždy zmení a vyvolá v ňom nezvyčajné reakcie, ako napríklad nechuť k ľudskému jedlu...

Tokyo Ghoul byl zanimován do dvou sérií, kdy první běžela v létě 2014 a druhá v zimě 2015. Původní manga Tokyo Ghoula skončila v roce 2014 čtrnáctým svazkem. Čeští čtenáři se mangy taktéž dočkají díky nakladatelství Crew. První volume vyjde v srpnu tohoto roku. Už si připravujete peněženky? 

Datum:
19. 6. 2016, 13:10
Autor:

Komentáře

| 21. 6. 2016, 16:05 | Autor: dahakere

Pokud to dopadne lépe jak anime, tak proč né. Anime moc vysoko laťku zrovna nepostavilo, takže horší to snad nebude. :D

| 21. 6. 2016, 18:48 | Autor: SnoopDogg

Disaster is coming..