Anime adaptace Saiki Kusuo no Sainan dorazí již toto léto

Komediální shonen od studia stojícího za Honey and Clover.

Patrně nejčtenější japonský magazín Weekly Shounen Jump, zaměřený na mladé chlapce, hostí obvykle jedny z nejlepších sérií, které se na ostrově vyskytují. V populárním týdeníku aktuálně vychází například legendární One Piece, ambiciózní Boku no Hero Academia či proslulá Gintama. Série zde vydávané, jež dosáhnou určitého bodu popularity a mají dostatečný náskok kapitol v manze, získají vlastní anime seriál a nejčerstvěji ohlášeným titulem je adaptace komediální mangy Saiki Kusuo no Sainan.

 

Synopse: Saiki Kusuo má obrovské množství nadpřirozených schopností, včetně telepatie a telekineze. Může to znít úžasně, ale Kusuo z vlastní zkušenosti ví, že mít tyto schopnosti není takový zázrak, jak se může zdát a proto se snaží žít pouze obyčejný život.

Hiroaki Sakurai (Winter Garden, Kaichou wa Maid-sama!) se chopí hlavní funkce, tedy režiséra. S příběhovou kompozicí mu bude vypomáhat Michiko Yokote (Gintama, Blood+) a to vše pod záštitou studia J.C.Staff (Toradora!, Bakuman.), které se o produkci podělí se studiem Egg Firm. Manga čítá již sedmnáct svazků a píše ji Shuichi Asou. Jak vidno, J.C.Staff si na slice of life prostředí dost potrpí a nadpřirozené prvky jim také nejsou úplně cizí. Jak myslíte, že se vypořádají s tímto titulem?

Datum:
4. 5. 2016, 15:53
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele AisuSayuri

| 5. 5. 2016, 16:34 | Autor: AisuSayuri

Vždy jsem si myslela, že zvláštní/nadpřirozené schopnosti sebou nesou určitou míru zodpovědnosti, a že mají i stinné stránky, takže mě synopse trochu zaulala.