Korejská upířina od Production I.G

Působivý trailer na další krvesaje, a tentokráte korejského původu!

Digitální komiksový vydavatel Line Webtoon oznámil, že se studio Production I.G (Shingeki no Kyojin, Haikyuu!!) chopilo realizace korejského onlinového komiksu jménem Noblesse od Jeho Sona a Kwangsu Leeho. Anime bude pouhý kraťas o délce třiceti minut a ponese název Noblesse: Awakening (Noblesse: Probuzení), což může dávat určitou naději, že bychom se podle ohlasu mohli dočkat i dalšího pokračování. Režie se chopili velikáni Shunsuke Tada (Kuroko no basket, OVA k sérii Prince of Tennis) a Kazuto Nakazawa (animační režisér Samurai Champloo, Zankyou no Terror).

Synopse: Cadis E. di Raizel, nejvznešenější ze všech upírů, se probouzí ze spánku po 820 letech a začíná nový život jako student na střední škole. Jeho poklidné studentské dny jsou brzy přerušeny skupinou útočníků známí jako „Union“ (Svaz, Odbor). Noblesse sleduje Raizela a jeho věrného služebníka, Frankensteina, kteří neustále ochraňují Raizelova nového lidského přítele od záhadných hrozeb.

Série začala v Koreji vycházet v roce 2007 a nyní obsahuje již bezmála 400 kapitol. Spolu s krátkým animovaným filmem se začne vydávat také první spin-offová série s názvem Noblesse: Rai's Adventure (Noblesse: Raiovo dobrodružství). Premiéra kraťasu již proběhla 4. února 2016.

Datum:
6. 2. 2016, 14:15
Autor:

Komentáře

Obrázek uživatele Pukk

| 6. 2. 2016, 21:39 | Autor: Pukk

Dúfam, že to bude mať poriadny úspech. Ak by sa to uchytilo tak by to mohlo znamenať nie len pokračovanie pre Noblesse, ale aj pre tituly ako Tower of God, Dice a mnohé ďalšie. Kórea vie taktiež ponúknuť príbehy, ktoré sa vedia vyrovnať tým Japonským.
PS: Plus majú farbu :D

Obrázek uživatele Scars

| 8. 2. 2016, 22:33 | Autor: Scars

Upřímně jsem nečekala nic od příběhu s upíry, ale že to bude tolik připitomělý, překvapilo i mě. I na rozjíždějící díl to bylo skoro až podprůměrné a za mě jen radost, že neotravují s celou sérií! Těch shit anime máme na zimní sezónu víc než dost, viz Prince of Stride: Alternative nebo Hai to Gensou no Grimgar :D

Obrázek uživatele Majkl

| 13. 2. 2016, 22:13 | Autor: Majkl

"Radost, že neotravují s celou sérií! "    :D    Nic nepotěší fanouška víc než komentář tohoto typu, ale to je věc názoru... Čtu tuhle manhwu už nějakej pátek, zatím má 392 kapitol a je to luxus. Svět se postupně odkrývá, představují se člověku nadřazené bytosti a záporákem je (nejen) lidská organizace, která se modifikací snaží lidi k těmto bytostem přiblížit. Později tam jsou super fighty mezi frakcemi, docela dost se umírá. Schopnosti se zlepšují tréningem, flashbacky jsou povedené...  Ova trochu zrychlila děj, ale i tak se mi nezdála jako "skoro podprůměrná".   9/10 za celou manwhu , 7,5/10 za ovu (ale to bude tím, že to mám rád  :D 

Obrázek uživatele Scars

| 14. 2. 2016, 13:23 | Autor: Scars

Co na to říct? Jednoduše umím potěšit! :DDDD Ty upozorňuješ, aby se bralo tvoje hodnocení s rezervou, protože jsi fanouškem a v tom případě i u mého komentáře se mělo brát v potaz moje averze vůči upírům všeobecně! :D Samozřejmě neříkám, že by série musela být špatná, ale někde jsem dokonce četla, že tuhle OVA si užijí spíše fanoušci, nikoliv nový diváci, což očividně my dva dokazujeme. Za mě osobně bohužel OVA nebyla vůbec nijak působivá natolik, aby mě snad donutila uvažovat nad čtením manhwy, i přestože to není první pozitivní názor, který jsem na celý titul slyšela :)